YEDEK PARÇA & GARANTİ

YEDEK PARÇA

Kalitesinden ödün vermeyen Çeksan, sektöründe marka olmuş tedarikçilerle çalışmakta olup, müşteri odaklı faaliyetlerini desteklemek adına satış sonrası servis operasyonunu da yetkin teknik ekibiyle gerçekleştirmektedir. Satışını yaptığı tüm makinaların yerinde ya da fabrikada montaj hizmeti, periyodik ve arıza bakım ile yedek parça hizmetleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Yedek paraçaları ve sarf malzemeleri seçerken müşteri memnuniyetini sağlayacak makine performans ve kalitesi en üst düzeyde hedef alınmıştır.

Parça Bulundurma Garantisi: Çeksan, ürettiği tüm modeller için 10 yıl boyunca yedek parça bulundurmayı taahhüt etmektedir.

Parça tedariği ve sevkiyat: Merkez sevkiyat ambarımızdaki geniş yelpazeli parça stoğumuz sayesinde sektör ortalamasının altında parça tedariği sağlıyoruz. Bu sayede gerek yurt çapında gerekse de tüm dünyadaki yaygın servis ağımıza tam da istenilen zamanda parçaları sevk ediyoruz. Tüm modellerimiz için istenildiği an ulaşılabilecek yedek parça envanteri için her türlü stoğu tutuyor, sevkiyatlarda olası gecikmeleri önlemek için alanında en iyileri olan kurye ve dağıtım şirketleriyle çalışıyoruz.

Aynı şekilde tüm malzemelerin paketlenmesi sevkiyat esnasında çarpmalara karşı koruma sağlayacak şekilde özenle yapılmaktadır.

TEKNİK DESTEK

Çeksan teknisyenlerine ve mühendislerine gerek email, telefon, gerekse de websitemiz üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Ayrıca mümessillerimiz ve şubelerimiz aracılığıyla da her türlü teknik sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Tüm teknik kadromuz her türlü destek için gerekli donanıma sahiptir.

Tüm süpürme modellerimizin manuellerine ve teknik dökümanlarına erişim ve diğer bilgi talepleriniz için de uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Edinmiş olduğunuz makinaların tam fonksiyonla çalışması ve görevine başlaması için tüm süreci sizinle birlikte takip ediyor olacağız. 

Müşterilerimizin çözemediği teknik bir sorun oluştuğunda bünyemizde yer alan teknik ekibimizle yerinde destek için de tüm taleplerinizi ivedi bir şekilde yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

GARANTİ

Çeksan garanti koşulları makinalar çalışırken karşılaşılabilecek hatalara karşı sizlerin gönlünü daha da rahat tutmak için  belirlenmiştir. Yol süpürme araçlarının çalışma süresi boyunca performansını kaybetmeden sürdürebilmesi için sürekli destek sağlıyoruz.

Standard garanti koşullarımız tüm yeni makinalarımız için geçerli olup, seçenekleri belirlerken de bakım ve onarım maliyetlerini azaltacak, arızaları önleyici destek paketleri geliştiriyor ve ihtiyaçlarınıza cevap olacak şekilde hizmetinize sunuyoruz.

OPERATÖR EĞİTİMİ 

Satış sonrası servis ekibimiz makinalarımızı kullanacak operatörler için periyodik eğitimler düzenler, garanti koşullarının tam olarak geçerli olmasını sağlamak için bütün bakım programını satış sürecinin hemen sonunda erkenden paylaşır ve yedek parça temini için kolay ve hızlı erişilebilir bir ağ oluşturur.

Operatör eğitiminin öncelikli amaçları makinanın  performansını, operatör etkinliğini, iş sağlığı ve güvenliği bilincini geliştirmektir.

Özel gereksinimlere uygun bir dizi eğitim programlarımız mevcuttur. Gerek Çeksan servis merkezinde gerekse de müşteri lokasyonlarında bu eğitimler verilmektedir.

Eğitim programlarına katılım ve bu kursları talep etmek makinaları kullanacak tüm operatörler için öncelik olmalıdır. Makinanın çalıştırılması, bakım ve basit müdahalelerin nasıl yapılacağı tek tek anlatılır. Bu bilgiler sayesinde makine etkinliği ve performansı üst düzeyde tutulur, ayrıca makinanın ömrü de uzatılmış olur. Operasyon ve bakım maliyetleri önemli ölçüde düşer.

Sertifika programlı eğitimler: Makine eğitimini gerçekleştiren teknik ekibimiz alanında uzman teknisyen ve mühendislerden oluşmaktadır ve bu bilgilerini kullanıcılara aktarma konusunda derin tutku duyarlar. Talep ve siparişiniz halinde kendi yerinizde eğitimler verilmektedir. Bu kursların sonucunda eğitimi alan personeliniz diğer operatörlere eğitim verecek kadar da donanıma sahip hale getirilmektedir.


Eğitim videolarımıza göz atmak için lütfen tıklayınız

«Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır.»
TEKLİF AL
Ad Soyad *
Firma Adı *
Model Seçiminiz
Telefon Numaranız *
E-posta Adresiniz *
Not *
Lütfen bekleyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin metin hazırlanıyor.