Hakkımızda

Herkes için daha yaşanabilir bir dünya adına çevre temizlik teknolojileri üretiyoruz.

Yurtiçindeki yaygın satış ağı sayesinde belediyelere, toplu konut alanlarına, ağır sanayi tesislerine, askeri birliklere, organize sanayi bölgelerine, turistik tesislere, üniversitelere, kamu kurumlarına, özel sektöre ve çevre duyarlılığına sahip tüm kuruluşlara araç üstü vakumlu yol süpürme makinaları ve çekilir tip mekanik yol süpürme makinalarıyla hizmet vermektedir.

Aynı zamanda yurtdışındaki temsilcilikleri, distribütörleri ve kendi bünyesinde yer alan dış ticaret ve pazarlama ekibiyle birlikte bugün dünyanın neredeyse her kıtasında 50’den fazla ülkeye ihracatını devam ettirerek yol süpürme araç ve ekipmanlarında aranan bir marka haline gelmeyi başarmıştır.

TARİHÇE
1989 Kurulum, başarılı bir geleceğe atılan ilk adım
1989 yılında kurulan Çeksan, başarılı geçmişiyle dünyanın lider yol süpürme makinaları üreticisi olma vizyonuyla hareket etmektedir.
1997 yılında traktör ile çekilen mekanik süpürme makina imalatı
Şirketimiz Türkiye’nin ilk traktörle çekilir tip mekanik yol süpürme makinasını imal etmiştir.
2000 yılından itibaren vakumlu imalatı başlıyor
4 m³ ‘den 10 m³ ‘e kadar değişen kamyon üstü vakumlu yol süpürme makinalarımız hemen her sektörde adından söz ettirmektedir.
1998 dünyada bilinir bir marka olmanın ilk adımı olarak ihracat faaliyetine başlamıştır.
Çeksan, günümüzde, 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
2011 - Çeksan ürün gamını daha da genişletiyor
Kamyonla çekilir tip mekanik yol süpürme makinaları ürün gamımıza dahil oldu.
2014 yılında elektrikli elle çekilir tip makinaların satışı gerçekleşti
Yeni teknolojiler ve farklı kullanım alanları müşterilerimize sunulmuştur.
2015 EUnited Üyeliği
Çeksan 2015 yılından itibaren dünya süpürme sektörüne yön veren European Association of Municipal Equipment Manufacturers birliğinin üyesidir.
2016: Hidrostatik Kompakt İmalatı
2 m³ kompakt yol süpürme araçlarımız bir çok şehirde boy gösteriyor.
2017: Farklı Arge Çalışmaları ve Yeni Teknolojilerin Entegrasyonu
Sürekli iyileştirme ve geliştirme parolasıyla yoluna devam eden Çeksan, değiştirilebilir yaz-kış ekipman imalatı ve ihracatı, tünel yıkama sistemleri imalatı ve teslimi gibi zor projeleri kolaylıkla tamamladı.
2018, İlklerin yılı:
Çeksan, dünyada bir ilk olan ve li-ion pille çalışan 100% elektrikli kamyon üstü yol süpürme aracı imalatını gerçekleştirdi ve IFAT fuarında sergiledi. Ayrıca dünyada yine bir ilk olan vakumlu çay toplama makinaları şu an Türkiye’nin kuzeyinde yoğun bir şekilde kullanılıyor.
2019 ve CityEagle:
Uzun süredir üzerinde çalıştığımız mekanik kamyon üstü modelimiz nihayet hazır.
Sürdürülebilir Büyüme devam edecek
Çeksan olarak ürün gamımızı genişletmek için yeni teknolojilere yatırım yapmaya devam edeceğiz.

 

MİSYON

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlayarak, onlara kaliteden ödün vermeden en doğru, en ekonomik ve en hızlı ürünler sunan; sürdürülebilir çevre temizliğine katkıda bulunacak makinaların üretimini dünya standartlarında gerçekleştiren ve varoluş temelini müşteri memnuniyetinin her şeyin üstünde olduğu prensibine dayandıran bir çözüm ortağı olmaktır.

VİZYON

Yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her bölgesinde etkin, güvenilirliğinden şüphe duyulmayan ve kalitesinden ödün vermeden ürün ve hizmet sunan; rakiplerinin her konuda örnek aldığı, yeni teknolojileri ve inovasyon çalışmalarını ürünlerinde kullanarak çevre temizliğinde fark yaratacak, dünyanın lider yol süpürme makinaları imalatçısı olmaktır.

«Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır.»
TEKLİF AL
Ad Soyad *
Firma Adı *
Model Seçiminiz
Telefon Numaranız *
E-posta Adresiniz *
Not *
Lütfen bekleyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin metin hazırlanıyor.