ÇEKSAN - HİZMETLER

Hizmetlerimiz

ÇEKSAN GRUP

SORUNSUZ ULAŞIM

Çeksan kendi tasarladığı yol süpürme makinalarının üretimini, satışını ve servis hizmetlerini yapmaktadır. İstenilen ülkeye sorunsuz ulaşım sağlamakta ve destek vermektedir.

ARAÇ DETAYLARI

Müşterinin beklentilerini aşmak sadece yüksek kalitede ürün ürütmekten geçmez. Aynı zamanda satış sonrası servisinde kusursuz olması gerekmektedir.

49 ÜLKEDE ÇEKSAN

2003 yılından itibaren, gururla yeni ürün olan Kamyon Üstü Mekanik Tahrikli (Tork Konvertörlü) Vakumlu Yol Süpürme Makinaları ve Hidrolik Tahrikli Vakumlu Yol Süpürme Makinalarını üretmiştir.

EĞİTİM

ÇEKSAN’ın esas hedefi, makinasını kullanan operatörün, yolları en iyi şekilde ve en verimli şekilde süpürebilmesidir. Ve bu amacı gerçekleştirmenin en önemli unsuru verilecek olan eğitimdir.

DEPOLAMA BAŞARISI

ÇEKSAN makinelerini gidecekleri yere en kısa sürede ve güvenli bir şekilde götürmeyi garantiler. Makinelerin her bir parçası özenle paketlenir ve ulaştığında özenle toplanır.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

ÇEKSAN ürünleri, kullanıcılar tarafından çok kolay öğrenilmektedir. Her türlü sorularınız ve önerileriniz için bize danışabilirsiniz.

ÇEKSAN HİZMETLERİ HAKKINDA

ÇEKSAN TÜM HİZMETLERİNİN ARKASINDA VE GARANTİSİNİ VEREBİLİR.